Zpravodaj Women for Women 

Co je u nás nového a co chystáme? To pravidelně přinášíme v našich Zpravodajích, které vydáváme už od roku 2014.  

Zpravodaj Women for Women - květen 2020

Měsíc květen vnímáme všichni odpradávna jako máj, lásky čas. Po dlouhé zimě se příroda opět probouzí, všechno kolem nás se zelená i kvete a život se nám zdá tak nějak snadnější. Kéž by tomu tak bylo i tento rok. Jenže...

Květen nám přinesl po třech měsících zrušení nouzového stavu. To byly dobré zprávy. Na druhou stranu jsme všichni čekali, že se život vrátí do normálních kolejí, ale tak tomu úplně nebylo. Nejistoty je kolem nás mnoho. Všichni ji více či méně cítíme a ovlivňuje nám jak osobní, tak pracovní život. Přejeme si, aby té nejistoty kolem nás bylo méně a méně a tuto „divnou“ dobu jsme mohli využít proto, abychom změnili věci k lepšímu. To bude ale vyžadovat čas. Dnes je zřejmé, že naši pomoc bude v příštích měsících potřebovat ještě více lidí. Proto bychom letošní květen nazvali měsícem naděje.

A co se u nás v květnu dělo? Dozvíte se ve Zpravodaji. Hezké čtení. 

Zpravodaj přímo do emailu 

Zaregistrujte svůj email a budete od nás dostávat náš Zpravodaj rovnou do své emailové schránky.

Zpravodaj Women for Women - duben 2020

Duben, ještě tam budem. Ani bychom si nepředstavili, že toto pořekadlo bude tak výstižné pro nás všechny. Naplnilo se v době koronavirové téměř naplno. I když převážná většina z nás byla doma s dětmi, pracovala na home office a snažila se minimálně vycházet, nepřestali jsme se snažit být pozitivní a pomáhat druhým. A jak se nám to dařilo? Projděte si naše dubnové vydání. Hezké čtení.

Zpravodaj Women for Women - březen 2020

Březen nám všem přinesl neuvěřitelné změny do života soukromého i pracovního. Každého z nás zasáhla opatření související s epidemií koronaviru. Spoustu z nás pracuje z domova, stará se o děti, snaží se suplovat školu.

Je to velká zkouška nás samotných a také toho, jak svůj přístup k celé situaci promítáme do svých  rodinných a partnerských vztahů. Proto se v těchto dnech může hodit podpora našich terapeutů z projektu Servis vztahů. Rodinné konzultantky komunikují s klienty a jejich dětmi i s dalšími jednotlivci, kterým nabízíme pomoc, radu, popovídání si a prodiskutování potřebných situací souvisejících se současným stavem i s tím spojených obav a potíží.

I v této situaci fungujeme, pomáháme a jsme s vámi.

Co se u nás událo v únoru 2020? Čtěte v našem Zpravodaji (ke stažení .pdf)