Andílci Lucie Bílé děkují za Obědy pro děti

Milé paní učitelky a páni učitelé, milí ředitelé a milé ředitelky základních škol a školních jídelen: děkujeme Vám!

Lucie BíláIvana Tykač posílají andílky do škol

Rozhodli jsme se ve spolupráci s naší milou ambasadorkou Lucií Bílou obdarovat všechny ty, kteří se aktivně podílejí v registrovaných základních školách na pomoci potřebným dětem v rámci projektů Obědy pro děti a popřípadě i IT pro děti.

Všem dobrým duším poputují andílci, protože oni sami jsou vlastně takoví andělé strážní.

„Posíláme Vám tohoto andílka, vlastnoručně vyrobeného naší ambasadorkou Lucií Bílou. Přijměte ho jako poděkování za Vaši práci a za to, že pomáháte potřebným dětem. Děkujeme Vám!“

Za Women for Women, o.p.s. Ivana Tykač a Lucie Bílá

Velmi si vážíme dlouholeté spolupráce s řediteli škol a pedagogy, kteří se snaží dětem pomáhat a podporovat je, jak jen je to možné. Budeme se opakovat, ale bez jejich zájmu a iniciativy bychom se o dětech nedozvěděli. Doba je opravdu nelehká, vyžaduje si řešení a to děti z těchto základních škol určitě dostávají.

Věříme, že andílci udělají radost. A vrátilo se nám už z jedné ze škol krásné poděkování, o které se s Vámi chceme podělit:

„Vážená paní Tykač, všichni ve Women for Women,

dovoluji si Vám touto cestou velmi srdečně poděkovat za Váš dárek, který jste nám zaslali na naši školu jako poděkování za projekt Obědy pro děti.

Zapojit žáky naší školy do projektu Obědy pro děti a tím se pokusit jim pomoci, jsme považovaly za tak přirozený krok a využití možnosti, že odměnou a dárkem nám bylo právě už „jen“ Vaše schválení našich žádostí. 

Proto nás dnes opravdu moc mile překvapila Vaše zásilka, nádherný dárek, který nás opravdu dojal a opravdu velmi velmi potěšil. Odměna je tedy násobena. Tím spíše pro to, že ambasadorkou je paní Lucie Bílá, jíž máme zde rády a o jejích špercích jsme s kolegyněmi nedávno hovořily.

Proto Vám posílám toto naše poděkování a chci, aby k Vám má/naše slova dorazila, neboť jste nás tak potěšili mnohonásobě a opravdu nečekaně. Tím jste nám dali opravdu krásný dárek, navíc v podobě tohoto šperku.

Ještě jednou Vám velmi děkuji za sebe a mé kolegyně, ale předně a hlavně za naše žáky, kterým Váš projekt pomáhá.

Velmi si Vaší práce ceníme!!! Přijměte srdečné pozdravy z Moravy do Prahy

Děkujeme! Vaše Women for Women

PS: u nás to teď vypadá jako v nějakém depu, všude jsou krabice s andílky …

Lucie BíláIvana Tykač poslaly společně andílky do škol
Andílka doprovodil děkovný dopis
Komentáře