Bydlím, tedy jsem: klientky se setkaly s nutriční terapeutkou

„Očekávala jsem zdrcené maminky. Ale opak byl pravdou. Z obou žen sršela pozitivita, optimismus, naděje. Ten rozhled a přístup k sobě sama… to přijetí reality, ty sny a plány…. wau,“ popsala svůj dojem ze setkání nutriční terapeutka Adéla Čížková. Ta vede své studio Move&food, které poradenství klientkám programu První rok – Bydlím, tedy jsem poskytlo. Zdarma, nutno dodat.

Návštěva naši pražské pobočky proběhla poslední prázdninový týden.

nutriční terapeutka Adéla Čížková, studio Move&food, poradila klientkám Bydlím, Tedy jsem

„Organizaci Women for Women sleduji už dlouho a nad jejich náplní programu žasnu. Přes léto mi došlo, že nemusím čekat na to, až mi někdo s nějakou přednáškou nebo konzultací osloví a že se můžu stát (alespoň na malou chvíli) součástí něčeho, co mi dává velký smysl. A tak jsem napsala přes messenger zprávu, že nabízím konzultaci nebo přednášku. Do hodiny mi kontaktovala slečna Lenka a dohodla se mnou podrobnosti,“ vysvětluje, jak spolupráce vznikla.

„Nakonec to byly dvě konzultace pro klientky z programu První rok. Rozumějte, tyhle ženy se s dětmi ocitly v toxickém vztahu a teď se během roku staví na vlastní nohy. Očekávala jsem zdrcené maminky. Ale opak byl pravdou. Z obou žen sršela pozitivita, optimismus, naděje. Ten rozhled a přístup k sobě sama… to přijetí reality, ty sny a plány…. Wau… Nakonec jsem zjistila, ze nejvíce obohacená jsem odcházela já. Moc děkuji za tuto zkušenost,“ uzavřela Čížková.

Děkujeme moc za naše klientky! Women for Women & Bydlím, tedy jsem

Komentáře