Kniha: Jak přežít první (k)rok 

Nikdo nemusí se svým problémem zůstat sám. Existuje řada lidí a organizací, kteří jsou připraveni pomoci. Kniha není určena pouze pro samoživitele, ale slouží i jako prevence.

Jak přežít první (k)rok - kniha pro samoživitelky

Populární kniha si již našla své čtenáře a úspěšně se jí prodaly stovky výtisků. Další výtisky jsme předali do krizových poraden a na jiná potřebná místa.

Nyní je možné si knihu zde objednat ZDARMA ve formátu .pdf.

Objednávka .pdf zdarma

Upozornění: Vaši objednávku zpracujeme automaticky a obratem posíláme potřebný email.

Stává se ale, že vaše emailová schránka buď přijímá email se zpožděním, případně ho zařadí jinam než do hlavní "Přijaté pošty" - do sekcí jako "Hromadné" (Seznam), "Promoakce" (Gmail) apod. Omlouváme se, ale toto nemůžeme ovlivnit. Náš email máme zkontrolovaný tak, aby většině serverů vyhovoval a přijímaly ho. Proč to píšeme? Zjistili jsme, že někteří z vás se snaží krátce po sobě objednávat znovu, protože "email nedorazil". Omlouváme se a prosíme tedy: 1. o kontrolu vaší příchozí pošty, včetně různých "sekcí" a 2. o strpení, někdy email nedorazí hned, ale se zpožděním i desítek minut.  Děkujeme!

Jak přežít první (k)rok - kniha pro samoživitelky

Nakladatelství Práh vydalo pro obecně prospěšnou společnost WOMEN FOR WOMEN, která přípravu a vydání knihy iniciovala a financovala, knihu o naději. 

Jak přežít první (k)rok: úryvky z vybraných kapitol čte Dana Morávková

Jak přežít první (k)rok, úryvky z kapitoly Dny a noci s nepřítelem (čte: Dana Morávková). Trvání: 5 minut.

Jak přežít první (k)rok, úryvky z kapitoly Trpět hladem (čte: Dana Morávková). Trvání: 6 minut.

Kniha: Jak přežít první (k)rok 

Publikace JAK PŘEŽÍT PRVNÍ (K)ROK ukazuje, že nikdo nemusí se svým problémem zůstat sám a že existuje řada lidí a organizací, kteří jsou připraveni pomoci. Kniha není určena pouze pro samoživitele, ale slouží i jako prevence.

Co znamená být na všechno sama? Dennodenně čelit psychické i fyzické agresi, navíc od toho nejbližšího člověka? Přicházet domů se strachem? Bát se kvůli nezodpovědnému partnerovi exekutorů? Nemít kde bydlet? Být odříznut od přátel, rodičů, od pomoci? Jsou mezi námi ženy (i muži), pro které jsou takové situace každodenním údělem. Dostat se z této pasti jde často jen pomalu, krok za krokem a za velmi vysokou cenu.

Kniha ukazuje na příkladu sedmi žen, které byly klientkami WOMEN FOR WOMEN, o.p.s. možnosti, jak obtížné situace řešit, zvládat a eliminovat jejich následky. 

Jste sama (sám) v podobné situaci? Máte ve svém okolí někoho, komu kniha může pomoci? Zajímá Vás tato problematika a chcete se o ní dozvědět více? Pak je oněch 176 stran právě určeno Vám.